ZO ČSOP Veronica
ZO ČSOP Veronica

ZO ČSOP Veronica

Co nabízíme

Ekologický institut Veronica je profesionální pracoviště Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Veronica. Svou expertní a vzdělávací činností poskytuje...

Co nabízíme

Ekologický institut Veronica je profesionální pracoviště Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Veronica. Svou expertní a vzdělávací činností poskytuje interpretaci odborných environmentálních témat. Působí v Brně a v Hostětíně, zabývá se jak městským, tak venkovským prostředím. Aktivity rozvíjí v širokém záběru od místního detailu po mezinárodní souvislosti „z Hostětína po Evropu“.

Veronica vydává od roku 1986 stejnojmenný environmentálně kulturní časopis, založila a rozvíjí ekologické poradenství v České republice a vybudovala Centrum Veronica Hostětín, kde ověřuje teoretické poznatky na modelových projektech udržitelného rozvoje.

Odborná a vzdělávací činnost je určena pro nejširší veřejnost, odborníky, představitele a pracovníky veřejné správy, vzdělávací instituce, jiné nevládní organizace, učitele a studenty středních i vysokých škol, malé a střední podniky.

Naším posláním je podpora šetrného vztahu k přírodě, krajině a jejím přírodním i kulturním hodnotám.

Dostupnost služeb: celoroční

Oblast podnikání: Ostatní, Pronájem prostor, Ubytování, Vzdělávání a školení

Právní forma: zs

Náhradní plnění: NE

Plátce DPH: ANO

IČ: 13693620

DIČ: CZ 13693620

Kontakt:

Sídlo spolku: Ekologický institut Veronica, Panská 9,  Brno. www.veronica.cz, veronica@veronica.cz

Pobočka Hostětín: Centrum Veronica, Hostětín  86, 68771. www.hostetin.veronica.cz, hostetin@veronica.cz