První Písecká Polívkárna
První Písecká Polívkárna

První Písecká Polívkárna

Co nabízíme

Od pondělí do pátku nabízíme každý den 3 různé polévky, které jsou vždy čerstvé - jen z kvalitní zeleniny a  masa. Ve stálé nabídce máme připravenou luxusní gulášovku....

Co nabízíme

Od pondělí do pátku nabízíme každý den 3 různé polévky, které jsou vždy čerstvé - jen z kvalitní zeleniny a  masa. Ve stálé nabídce máme připravenou luxusní gulášovku. Druhou polévkou je vždy zeleninový krém, třetí polévka je ze světa. K polévkám máme připravené křupavé pečivo, které si sami pečeme. Mimo polévky najdete v naší nabídce i salátový bar, ze kterého si můžete  poskládat svůj vlastní salát z mnoha ingrediencí. Samozřejmostí jsou i domácí dresinky naší šéfkuchařky. Větším jedlíkům nabízíme jako druhý chod francouzské quiche nebo čerstvé indické placky plněné sýrem nebo masem. Po obědě si u nás můžete dát kvalitní a ověřenou kávu z Pražírny Drahonice, která je naším partnerem. Společně s kávou můžete ochutnat i naše domácí čerstvé dorty a koláče. Nejenom děti mohou ochutnat naše oblíbené domácí limonády, které odebíráme právě z této pražírny.

Dostupnost služeb: pondělí - pátek (7:00 -17:00 hod)

Oblast podnikání: Catering a stravování

Právní forma: sro

Náhradní plnění: ANO

Plátce DPH: ANO

IČ: 02816989

DIČ: CZ02816989

Kontakt:

socialni.institut@seznam.cz, telefon: +420 603 829 596

 

 

Náš příběh

Náš podnik vznikl s cílem vytvářet a udržovat pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením.Stanovili jsme si závazek zaměstnávat alespoň 40% zaměstnanců se zdravotním postižením. Máme ve svých zakládacích dokumentech definován cíl, kterým je zaměstnávání a sociální začleňování osob se zdravotním postižením na trh práce. Při nákupu surovin bereme v úvahu jejich původ a zda byla jejich produkce zajištěna s ohledem na životní prostředí. Samozřejmostí je maximálně šetrný provoz a minimalizace odpadu při vlastní činnosti. Nejsme závislí na dotacích, protože tržby naší společnosti tvoří více než polovinu celkových výnosů společnosti. Zaměstnance vybíráme přednostně z místní komunity. Při naší činnosti spolupracujeme s místními hnutími a samosprávámi a jsme členy místních akčních skupin. Dodavatele a odběratele vybíráme přednostně ze sousedství. Koncept naší Polívkárny jsme nazvali "Fresh and Coffee Bar".