FOVY s.r.o.
FOVY s.r.o.

FOVY s.r.o.

Co nabízíme

Prodej a výroba cukrářských výrobků. Zajištění občerstvení na meetingy a další společenské akce. Příjemné posezení v kavárně.

Co nabízíme

Prodej a výroba cukrářských výrobků. Zajištění občerstvení na meetingy a další společenské akce. Příjemné posezení v kavárně.

Dostupnost služeb: Pondělí - Pátek

Oblast podnikání: Catering a stravování, Potravinářská výroba

Právní forma: sro

Náhradní plnění: ANO

Plátce DPH: ANO

IČ: 02268248

DIČ: CZ02268248

Kontakt:

Družstevní 1699, 539 01, Hlinsko. Email: cukrarna.hlinsko@fokusvysocina.cz . Web: www.gastro-cistaduse.cz. Telefon: 773/793 737

Reference: 

Zámek Žďár nad Sázavou, Vymazlená kavárna Havlíčkův Brod, Pardubický kraj, Kavárna Roskafe Žďár nad Sázavou, Nemocnice Havlíčkův Brod, Kavárna Hejkal Havlíčkův Brod, Kavárna Klečkovi Polnička

Náš příběh

Vzpomínáte, jak to vonělo u vaší babičky v kuchyni, když pekla cukroví? Jak se vzduchem nesla vůně poctivých surovin? Jak jste nabírali náplně a krémy na prsty a ochutnávali?  Chceme, abyste takové vzpomínky oživili právě u nás. Chceme, abyste u nás v cukrárně zapoměli na každodenní shon a u čerstvého zákusku a kávy našli svou oázu klidu.  Přijďte do našeho jednoho z našich provozů gastra Čistá duše. Naše cukrárna v Hlinsku byla otevřena na podzim roku 2015. Za poměrně krátkou dobu své existence si už našla mnoho věrných zákazníků a odběratelů, kteří se k nám rádi vrací.  

Protože u nás pro každého s radostí vyrábíme opravdu kvalitní zákusky a dorty podle našeho nejlepšího vědomí a svědomí.

Rádi vycházíme vstříc vašim přáním.

Nic neskrýváme - u nás můžete přes skleněnou tabuli náhlednout přímo do výroby.