NABÍDKOVÉ LISTY NA DÁRKY A CATERING OD SOCIÁLNÍCH PODNIKŮ

Je libo pralinku, kávu, slaný karamel anebo celý catering? Mýdlo, látkovku anebo zápisník? Pro podporu odbytu (nejen) členských ověřených sociálních podniků jsme ve spolupráci s MPSV zpracovali nabídkové listy na catering (z Prahy a Středních Čech) a dárků (z celé ČR).

Pro koho jsou nabídkové listy určeny?

Pro veřejné instituce a firmy pro odpovědné nákupy a zakázky. Nabídka je zpracována formou produktových listů v tištěné podobě i online verzi (kterou je možné prolistovat anebo stáhnout pdf.)

CATERING

Jakou sociální firmu stojí za to oslovit v Praze a Středních Čechách v případě potřeby odpovědného cateringu? Podívejte se na výběr ověřených sociálních podniků. Na listech naleznete podrobnou nabídku, jaká je kapacita dodávek a kontaktní osobu pro komunikaci.

DÁRKY

Po jakém odpovědném dárku stojí za to sáhnout? Podívejte se na výběr ověřených sociálních podniků z celé ČR (nejen členů TESSEA). Na listech naleznete podrobnou nabídku, jaká je kapacita dodávek a kontaktní osobu pro komunikaci.

 
Podniky v těchto nabídkových listech, deklarují své přihlášení se k principům sociálního podnikání ve svých zakládacích dokumentech a oficiálně tak vystupují. Všechny podniky v produktových listech jsou ověřeny tzv. Identifikátorem v Adresáři sociálních podniků. Jedná se o mechanismus, který na základě současně využívaných definic a sady principů, indikuje, že je podnik sociální.
 
Ta samá nabídka cateringu a dárků je také na webu České sociální podnikání.
 
Nabídkové listy vznikly v rámci projektu Odpovědný přístup k veřejným nákupům - Strategické zadávání veřejných zakázek (CZ.03.4.74/0.0/0.0/15_025/0015727).